AKTUALNOŚCI

 • Warsztaty projektanta - seminarium PSK
  Polskie Stowarzyszenie Korozyjne zaprasza na seminarium: PROJEKTOWANIE POWŁOKOWYCH SYSTEMÓW ANTYKOROZYJNYCH I OGNIOCHRONNYCH NA KONSTRUKCJACH STALOWYCH, odbywające się w dniach 24-25 X 2019.
  więcej ...
 • Konferencja PSK w Jachrance
  Serdecznie zapraszamy do udziału w XIII Konferencji PSK „Nowoczesne technologie przeciwkorozyjne”, która odbędzie się w dniach 21 - 23 października 2019 r. w Hotelu WINDSOR w Jachrance.
  więcej ...
 • PSK na konferencji Corrosion 2019, organizowanej przez NACE
  Pod koniec marca 2019 r. w Nashville, USA odbyła się międzynarodowa konferencja Corrosion 2019. To największe na świecie branżowe spotkanie specjalistów od dawna umożliwia wymianę doświadczeń i poszerzenie wiedzy w zakresie walki z korozją specjalistom: wykonawcom i naukowcom z całego świata. Połączenie praktyki z teorią oraz wyników najnowszych badań z doświadczeniem jest od lat źródłem inspiracji i motywacji dla efektywnego i nowoczesnego podejścia do problemów korozji.
  więcej ...
 • Srebrny medal GIF oraz Nagroda Specjalna im. Nicoli Tesli dla projektu ZINCPOWER
  W dniach 14–15 maja odbyło się w Limassol na Cyprze Globalne Forum Wynalazczości (Global Invention Forum).
  więcej ...
 • Targi ITM Polska, 4-7.06.2019
  Celem targów ITM Polska jest prezentacja i promocja dokonań przemysłowych na światową skalę. Bierze w nich udział blisko 1000 wystawców, którzy prezentują innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, lakiernictwo czy bezpieczeństwo i higiena pracy. W Poznaniu prezentowany jest także dorobek inżynierów, zespołów projektowych i jednostek naukowych –innowacje i najnowocześniejsze rozwiązania, które trafiają na grunt przemysłu
  więcej ...
 • Konkurs fotograficzny PIKS i PSK
  Polska Izba Konstrukcji Stalowych wraz z Polskim Stowarzyszeniem Korozyjnym ogłosiły konkurs fotograficzny pt. "Skorodowane obiekty mostowe - jak daleko do katastrofy?"
  więcej ...
 • Nabór w CEST
  CEST Centre of Electrochemical Surface Technology z siedzibą w Linzu (Austria) ogłosiło nabór dla studentów i doktorantów.
  więcej ...
 • Corrosion 2019 - Program
  Konferencja "Corrosion 2019" odbędzie się w Politechnice Warszawskiej w dniach 27-29 maja 2019 r.
  więcej ...
 • Sesja PSK podczas Konferencji Corrosion 2019
  28 maja 2019 r., podczas Konferencji CORROSION 2019, odbędzie się Sesja Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego.
  więcej ...
 • Zagreb Corosion Summer School 2019, 1-5 lipca 2019.
  Letnia szkoła korozji przeznaczona jest dla doktorantów, studentów ale także dla praktyków, którzy chcą dowiedzieć się o korozji i ochronie przed korozją. Wykładowcy zarówno ze środowiska akademickiego, jak i przemysłowego przedstawią podstawy teoretyczne i praktyczne doświadczenia dotyczące wybranych zagadnień korozyjnych.
  więcej ...

Firmy wspierające PSK