AKTUALNOŚCI

 • Zniżki w opłacie rejestracyjnej na kongres ETCC
  Zniżki w opłacie rejestracyjnej na kongres ETCC dotyczące Stowarzyszeń: PSK, PTChem i SITPChem oraz procedura rejestracji ze zniżką.
  więcej ...
 • Zapraszamy na XIV Konferencję PSK
  Konferencja PSK w Starych Jabłonkach, 20–22 maja 2020
  więcej ...
 • XX Konferencja Naukowa DROGI KOLEJOWE 2020
  Katedra Transportu Szynowego i Mostów Politechniki Gdańskiej oraz przedsiębiorstwo PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wraz z Fundacją Rozwoju Inżynierii Lądowej i Fundacją Geotechnika w Budownictwie i Ochronie Środowiska serdecznie zapraszają Państwa do wzięcia udziału w Jubileuszowej XX Konferencji Naukowej DROGI KOLEJOWE 2020, która odbędzie się w dniach 8-10 czerwca 2020 r. na Politechnice Gdańskiej. Celem konferencji jest zaprezentowanie problematyki i badań naukowych z zakresu szeroko rozumianego kolejnictwa.
  więcej ...
 • European Technical Coatings Congress 2020
  Deadline na abstrakty do 30 stycznia 2020
  więcej ...
 • Stanowisko CEPE ws. decyzji UE dotyczącej dwutlenku tytanu
  W dniu 4 października 2019 Komisja Europejska zdecydowała się na zaklasyfikowanie ditlenku tytanu w formie proszku jako „substancji podejrzewanej o powodowanie nowotworów u ludzi”, a pigment w formie proszku został zaliczony do kategorii 2 oraz dodany do listy substancji podlegających regulacjom CLP (klasyfikacja, oznakowanie i pakowanie substancji). Nastąpiło to po wrześniowym spotkaniu ekspertów, podczas którego przedstawiciele kilku krajów członkowskich odrzucili zaklasyfikowanie bieli tytanowej jako substancji kancerogennej.
  więcej ...
 • Wycieczka techniczna
  W dniach 18-22 listopada 2019 r. w Łopusznej k. Nowego Targu odbył się zorganizowany przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów kurs pt. „Projektowanie i nadzór nad wykonywaniem zabezpieczeń antykorozyjnych na konstrukcjach betonowych”. W trakcie kursu odbyła się bardzo ciekawa wycieczka techniczna do realizowanego przez firmę ASTALDI [Gen. Wykonawca] tunelu pod masywem Luboń Mały w ciągu drogi ekspresowej S-7 Kraków – Rabka Zdrój.
  więcej ...
 • EXPO SURFACE 2020
  Targi Expo Surface 2020 odbędą się w dniach 31.03.–2.04. w Kielcach.
  więcej ...
 • Prezes PSK w Zarządzie Europejskiej Federacji Korozyjnej
  Miło nam poinformować, że Prezes PSK Agnieszka Królikowska została wybrana do Zarządu EFC jako członek Board of Administration (BoA).
  więcej ...
 • XIII Świąteczna Konferencja Naukowo-Techniczna PRZEPUSTY I PRZEJŚCIA DLA ZWIERZĄT PPZ 2019
  XIII Świąteczna Konferencja Naukowo-Techniczna PRZEPUSTY I PRZEJŚCIA DLA ZWIERZĄT PPZ 2019 odbędzie się 10-12 grudnia 2019 r., Kraków
  więcej ...
 • EUROCORR Young Scientist Grant
  EUROCORR Young Scientist Grant będzie przyznany po raz piąty podczas Kongresu Eurocorr 2020.
  więcej ...

Firmy wspierające PSK