AKTUALNOŚCI

 • Seminarium PSK dla Projektantów'2019
  Polskie Stowarzyszenie Korozyjne zaprasza na Seminarium PSK dla Projektantów pt. "PROJEKTOWANIE POWŁOKOWYCH SYSTEMÓW ANTYKOROZYJNYCH I OGNIOCHRONNYCH NA KONSTRUKCJACH STALOWYCH".
  więcej ...
 • Konferencja PSK w Jachrance
  Serdecznie zapraszamy do udziału w XIII Konferencji PSK „Nowoczesne technologie przeciwkorozyjne”, która odbędzie się w dniach 21 - 23 października 2019 r. w Hotelu WINDSOR w Jachrance.
  więcej ...
 • ETCC 2020 - Call for Papers
  ETCC2020 - European Technical Coatings Congress odbędzie się w dniach 2-4 września 2020 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kongres organizowany jest tradycyjnie od 70-ciu lat w różnych krajach. W referatach ETCC2020 przedstawiany będzie całokształt zagadnień dotyczących najnowszych osiągnięć naukowych i technicznych dla farb i lakierów, chemicznych materiałów budowlanych, antykorozji, klejów, farb graficznych.
  więcej ...
 • Spotkanie Young EFC
  Już niedługo - 10 września, podczas Kongresu EUROCORR 2019, odbędzie się spotkanie Young EFC.
  więcej ...
 • Konkurs 2/1.2/2019 - INNOSTAL
  INNOSTAL to konkurs NCBiR dla branży stalowej. Jego celem jest zwiększenie innowacyjności tego sektora w Polsce. Nabór wniosków trwa do 19 sierpnia.
  więcej ...
 • Szkolenia IBDiM 2019, 2020 rok
  Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach IBDiM
  więcej ...
 • Relacja z XXVI Sympozjum Polskiego Towarzystwa Cynkowniczego
  W dniach 05-07 czerwca 2019 r. w Wiśle odbyło się XXVI Sympozjum Cynkownicze PTC. Tematem tegorocznego spotkania było „Cynkowanie w świecie zmian”.
  więcej ...
 • PSK na konferencji Corrosion 2019, organizowanej przez NACE
  Pod koniec marca 2019 r. w Nashville, USA odbyła się międzynarodowa konferencja Corrosion 2019. To największe na świecie branżowe spotkanie specjalistów od dawna umożliwia wymianę doświadczeń i poszerzenie wiedzy w zakresie walki z korozją specjalistom: wykonawcom i naukowcom z całego świata. Połączenie praktyki z teorią oraz wyników najnowszych badań z doświadczeniem jest od lat źródłem inspiracji i motywacji dla efektywnego i nowoczesnego podejścia do problemów korozji.
  więcej ...
 • Srebrny medal GIF oraz Nagroda Specjalna im. Nicoli Tesli dla projektu ZINCPOWER
  W dniach 14–15 maja odbyło się w Limassol na Cyprze Globalne Forum Wynalazczości (Global Invention Forum).
  więcej ...
 • Targi ITM Polska, 4-7.06.2019
  Celem targów ITM Polska jest prezentacja i promocja dokonań przemysłowych na światową skalę. Bierze w nich udział blisko 1000 wystawców, którzy prezentują innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, lakiernictwo czy bezpieczeństwo i higiena pracy. W Poznaniu prezentowany jest także dorobek inżynierów, zespołów projektowych i jednostek naukowych –innowacje i najnowocześniejsze rozwiązania, które trafiają na grunt przemysłu
  więcej ...

Firmy wspierające PSK