Książka: The Protective Coating User's Handbook

Bestseller NACE International można nazwać podręcznikiem dla profesjonalistów, którzy wybierają i stosują powłoki ochronne (antykorozyjne) w pracach budowlanych lub remontowych.

Książka: The Protective Coating User's Handbook

. Książka jest odpowiedzią na codzienne wymagania inżynierów, malarzy, przedstawicieli handlowych i zajmujących się zabepieczeniami antykorozyjnymi.

Badania naukowe w dziedzinie powłok są opisane przy użyciu terminów zrozumiałych dla laika, dzięki czemu ksiażka jest dostosowana do użytkowników o wszystkich poziomach umiejętności, wykształcenia i doświadczenia.

"Podjęto próbę posługiwania się codziennym angielskim, a nie złożonymi terminami chemicznymi" - mówi autor Louis Vincent. "Książka ma być praktyczną prezentacją podstaw zapobiegania korozji poprzez zastosowanie powłok ochronnych".

Dr Louis D. Vincent, Ph.D., jest prezesem L.D. "Lou" Vincent PhD Inc. i ma ponad 50 lat doświadczenia w branży powłok. W napisanych przez siebie książkach dzieli się doświadczeniami, a także najlepszymi praktykami - z korzyścią dla osób z doświadczeniem na poziomie podstawowym po stałych ekspertów.

The Protective Coating User’s Handbook jest dostępna w miękkiej oprawie lub jako e-book w sklepie NACE (100 USD, 75 USD dla członków NACE).

Firmy wspierające PSK