Forum Nowoczesnych Technologii Malowania

Forum Nowoczesnych Technologii Malowania organizowane przez firmę Ecoline odbędzie się w dniach 16-18 pażdziernika w Arłamowie.

Forum Nowoczesnych Technologii Malowania

Forum NTM to przede wszystkim:

Duża dawka wiedzy – w ciągu dwóch dni odbywają się wykłady prowadzonych przez ekspertów z Polski i zagranicy. Wśród prelegentów znajdują się przedstawiciele renomowanych instytucji naukowo badawczych, praktycy z lakierni i firm działających w Polsce i światowi producenci materiałów i urządzeń do lakierowania proszkowego.

Ciekawe i aktualne tematy – konferencja podzielona jest na ścieżki tematyczne, poświęcone różnym zagadnieniom związanym z technologiami malowania. W ramach każdej ścieżki można wziąć udział w dedykowanych prelekcjach, w trakcie których omawiane są najnowsze innowacje i rozwiązania oraz trendy panujące w branży.

Miejsce spotkań – Forum przyciąga specjalistów i praktyków malowania z całej Polski, a także spoza jej granic. W ramach konferencji organizowane są dla uczestników wydarzenia Forum Wymiany Informacji oraz Specjalna Strefa Spotkań, w których będą mieli okazję do indywidualnych spotkań z ekspertami i technologami, a także z innymi przedsiębiorcami działającymi na co dzień w branży malarskiej.

Więcej informacji: https://ecoline.com.pl/oferta/szkolenia/forum/

Firmy wspierające PSK

Reklama