XVII Konferencja PSK PRAKTIKOR'2024

Zapraszamy do udziału w XVII Konferencji PSK PRAKTIKOR 2024, która będzie poświęcona problemom korozyjnym ze szczególnym uwzględnieniem branży kolejowej i przemysłu naftowego. Konferencja odbędzoe się w dniach 17-19 kwietnia 2024 r. w Hotelu Mazurski Raj, Piaski 5, 12-220 Ruciane Nida

XVII Konferencja PSK PRAKTIKOR'2024

Program konferencji obejmie prezentacje ekspertów omawiające najnowsze technologie, rozwiązania oraz problemy w obszarze ochrony antykorozyjnej.

To doskonała okazja, aby spotkać się z liderami branży, nawiązać kontakty ze specjalistami i podzielić się własnymi doświadczeniami oraz możliwość poszerzenia horyzontów zakresie korozyjnych
wyzwań. Konferencja będzie stanowić platformę do wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk w obszarze ochrony przed korozją.

Dla chętnych uczestników konferencji ogłaszamy konkurs na wykonanie powłoki malarskiej o grubości najbliższej wyspecyfikowanej. Idąc z duchem czasu, konkurs zostanie przeprowadzony przy wykorzystaniu unikatowej technologii VR. Dla triumfatora jest przewidziana atrakcyjna nagroda, a dla uczestników praktyczne upominki.

Zachęcamy do dołączenia do PSK podczas Konferencji. Wspólnie możemy dążyć do lepszych rozwiązań, które przyczynią się do ochrony i wydłużenia trwałości infrastruktury technicznej.
Szczegółowe informacje dotyczące programu konferencji będą dostępne wkrótce.

Zgłaszanie referatów i rejestracja udziału poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego TUTAJ

Firmy wspierające PSK

Reklama