Targi Expo Surface w Kielcach

Przed nami IX Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2018

Targi Expo Surface w Kielcach

Wydarzenie, które odbędzie się  po raz dziewiąty w kieleckim ośrodku wystawienniczym w dniach 10-12 kwietnia 2018 roku jest  wyjątkową okazją do spotkania w jednym miejscu tak wielu specjalistów z  tej branży oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Poprzednia edycja targów EXPO–SURFACE  w Targach Kielce okazała się ogromnym sukcesemDo stolicy województwa świętokrzyskiego przyjechało blisko 100 firm z tego sektora, w tym między innymi producenci i dystrybutorzy z Turcji, Niemiec, Węgier, Włoch, Danii i Finlandii.

Liczne, międzynarodowe grono prelegentów i wystawców, poszerzenie wiedzy uczestników spotkania, prezentacja badań naukowych, wymiana doświadczeń praktycznych oraz udzielenie odpowiedzi na istotne pytania branży, a także wyróżnienie i przyznanie nagród  dla najlepszych zaprezentowanych produktów – tak w skrócie zapowiada się tegoroczna odsłona  „Wiosny Przemysłowej” i Targów EXPO-SURFACE 2018 w Targach Kielce.

Polskie Stowarzyszenie Korozyjne także będzie miało na Targach swoje stoisko. Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas Expo Surface a członkom PSK przypominamy, że jest możliwosć skorzystania ze stoiska, wyłożenia swoich ulotek, folderów, itp.

Firmy wspierające PSK