Relacja z XXVI Sympozjum Polskiego Towarzystwa Cynkowniczego

W dniach 05-07 czerwca 2019 r. w Wiśle odbyło się XXVI Sympozjum Cynkownicze PTC. Tematem tegorocznego spotkania było „Cynkowanie w świecie zmian”.

Relacja z XXVI Sympozjum Polskiego Towarzystwa Cynkowniczego

W tegorocznym sympozjum wzięło udział ponad 130 osób z ponad 70 firm oraz placówek naukowych, nie tylko będących Członkami PTC, ale także z firm i instytucji współpracujących z Członkami Towarzystwa.

W dniu 5 czerwca podczas Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zebrania Członków PTC, odbyły się wybory.  Na stanowisku Prezesa Zarządu pozostał p. Jacek Zasada (Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.), wybrano również nowy Zarząd oraz Komisję Rewizyjną.

Pierwszego dnia odbyła się uroczysta gala wieczorna, a następnie wystąpił Partner Główny Sympozjum - firma Boliden. 
Drugi dzień Sympozjum obfitował dużą ilością wykładów i prezentacji.

W programie sympozjum przewidziano wystąpienia ekspertów z różnych gałęzi przemysłu oraz przedstawicieli firm i instytucji współpracujących z branżą cynkowniczą. 
Ostatniego dnia zaplanowane zostało zwiedzanie Zakładu Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumieniu.

Partnerem Głównym Sympozjum była firma Boliden, pozostali Partnerzy to: czasopisma: Konstrukcje Stalowe, Nowoczesne Hale, Magazyn Autostrady, Mosty, Stal, Metale, Nowe Technologie.

Wszystkie prezentacje, pełną relację z Sympozjum oraz zdjęcia można znaleźć pod linkiem: https://drive.google.com/open?id=1QARQIIKVZ8toF_lwIrRky2jTLxJyMcSr

 

 

 

Firmy wspierające PSK