Eurocorr 2020

Został niecały tydzień do otwarcia drzwi wirtualnego Kongresu EUROCORR 2020, dorocznej konferencji EFC i sztandarowego wydarzenia z dziedziny korozji. Wirtualny, międzynarodowy EUROCORR 2020 odbędzie się w dniach 7-11 września 2020.

Eurocorr 2020

Prof. Willi Meier, szef biura EFC we Frankfurcie, powiedział: „Pomimo trudności spowodowanych przez COVID-19 EUROCORR rośnie w siłę i ten rok zapowiada się na jedno z najlepszych dotychczasowych wydarzeń. Obecni będą znakomici prelegenci z dziedziny korozji, którzy będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i wyjaśnić, jak widzą postęp technologii w nadchodzących latach. Co ważne, Virtual EUROCORR 2020 jest wielką szansą dla każdego, kto zechce spotkać się z kolegami z branży, wymieniajcie się pomysłami i porównujcie notatki na wirtualnej platformie ”.
 
500 uczestników z całego świata jest już zarejestrowanych na pięciodniowe wydarzenie, w planie 350 prezentacji naukowych i 70 posterów przedstawiających aktualny stan wiedzy w dziedzinie badań korozyjnych oraz kilkanaście wystaw. Nadal jest jeszcze czas na zarejestrowanie się i udział w tym naprawdę wyjątkowym wydarzeniu!
 
ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!
Odwiedź stronę internetową, aby zarejestrować się i przeglądać program naukowy (www.eurocorr.org/2020) lub skontaktuj się z biurem kongresowym Virtual EUROCORR 2020 (eurocorr@dechema.de) w celu uzyskania dalszych informacji.
 
Zarejestrowani uczestnicy mogą teraz tworzyć swój własny program na tydzień, wchodząc na platformę Virtual EUROCORR 2020.
 

Firmy wspierające PSK