EXPO-SURFACE 2017 w Targach Kielce

28-30.03.2017 r., EXPO-Surface

EXPO-SURFACE 2017 w Targach Kielce

Już pod koniec marca w Targach Kielce odbędą się VIII Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjadą przedstawiciele tego sektora, w tym między innymi producenci i dystrybutorzy z całego świata. Nadchodząca edycja wystawy będzie bogata we wszystko to, co umożliwia precyzyjne naniesienie farb, w tym m.in. agregaty malarskie, pistolety do malowania i pompy membranowe. Nie zabraknie także specjalistycznych środków chemicznych, jak również urządzeń czy systemów do obróbki powierzchni.

Ciekawe sympozjum podczas Targów EXPO-SURFACE

Już po raz czwarty, podczas Targów EXPO-SURFACE, REMIX S.A. będzie współorganizatorem Międzynarodowego Sympozjum Cynkowniczego. Tematyka spotkania skupi się wokół hasła przewodniego: "Rozwój Technologii Nakładania Antykorozyjnych Powłok Cynkowych". Liczne i uznane międzynarodowe grono prelegentów, prezentacja badań naukowych oraz wymiana doświadczeń praktycznych zaspokoją ciekawość i wzbogacą w wiedzę każdego z uczestników.

Targi EXPO-SURFACE to tradycyjnie już integralna część „Przemysłowej  wiosny” w Targach Kielce, czyli cyklu imprez związanych  z obróbką metali,  technologią laserową, spawalnictwem i technologiami pomiarowymi - STOM-TOOL, STOM-BLECH, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, PNEUMATICON oraz CONTROL-STOM, WIRTOPROCESY oraz DNI DRUKU 3D. Zapraszamy do Targów Kielce od 28 do 30 marca 2017 roku.

Firmy wspierające PSK